2016.07.09

ogrodzenia-0

Prezentujemy nowy sklep internetowy, wykonany dla firmy będącej gigantem w branży ogrodzeń. Sklep został oparty na systemie Opencart, a przy produkcji wykorzystano najnowsze technologie. Zacznijmy od samej góry. Nagłówek został wykonany w języku HTML5 , we współpracy z biblioteką jQuery.

Czytaj więcej >>

2014.12.31

Jedną z najnowszych naszych realizacji jest strona internetowa Fireplace Restoration stworzona dla firmy English Chimneypieceweb, która zajmuje się renowacją kominków oraz ich produkcją i sprzedażą. Strona internetowa stworzona dla tej firmy została wsparta systemem zarządzania treścią, który umożliwia prostą edycje treści zawartych na stronie WWW. Oczywiście szata graficzna została dopasowana do działalności firmy, co przełożyło się na wysoce elegancki wygląd.

Czytaj więcej >>

2014.08.03

minimal_pink-baner

W artykule tym prezentuję po raz kolejny szablony Opencart pracowni Design Studio WWW. Wszystkie trzy szablony są w pełni responsywne i przetestowane na urządzeniach mobilnych. Graficznie są bardzo eleganckie i nowoczesne. Poniżej zestaw szablonów.

Czytaj więcej >>

2014.07.01

hebie-4

W ostatnim czasie wykonaliśmy sklep internetowy z akcesoriami do rowerów.  Sklep został wykonany w pakiecie GRAPHIC i z pewnością zasługuje na przedstawienie w tym artykule.

Czytaj więcej >>

2014.06.17

wellylasser-1

Prezentuję stronę internetową wykonaną dla firmy kosmetycznej Wellyss Laser. Założeniami strony miała być oryginalność. Strona WWW miała się wyróżniać na tle pozostałych konkurentów, miała być czytelna, ale za razem zaskakiwać.

Czytaj więcej >>

2014.06.15

ScreenShot016

Ciekawy zleceniem można nazwać zaprojektowanie oraz wdrożenie serwisu internetowego dla magiailuzji.pl. Branżę działalności firmy oraz stronę internetową miało łączyć jedno – magia. Wdrożyliśmy więc animację przy ładowaniu strony, dotyczą one praktycznie wszystkich elementów witryny. Od loga i górnej nawigacji, po główną treść i stopkę witryny. Dodaliśmy ruchome elementy tła, stosując technologię parallax z Jquery.  Oprócz animacji wejścia po załadowaniu strony skorzystaliśmy z animacji wyjścia, aby nadać stronie maksymalny efekt płynności i wyjątkowości.

Czytaj więcej >>

2014.04.15

ScreenShot015

Oddaliśmy do użytku wyjątkową stronę internetową dla Akademii Feedback. Strona jest wykonana w stylu skrollowanym. Każda podstrona zawiera oryginalną grafikę dostosowaną do tematyki zakładki. Aby uatrakcyjnić witrynę, na każdej zakładce zamieściliśmy złotą myśl znanego, szanowanego człowieka.

Czytaj więcej >>

2013.08.30

Przedstawiamy wyjątkowy szablon Blue Opencart. Motyw graficzny w tonacji bieli i odcieniach koloru niebieskiego. Szablon posiada ciekawą funkcjonalność oraz wiele efektów, które sprawią, że Twój sklep ożyje. Motyw graficzny jest uniwersalny, nadaje się dla sklepów internetowych sprzedających urządzenia elektroniczne jak i tych z odzieżą. Pełną personalizację tematyczną załatwią zdjęcia produktów oraz baner. Poniżej przedstawiam kilka rzutów, obrazujących prezentowany szablon.

Czytaj więcej >>

2012.10.27

Firmowa strona internetowa

Znaczna ilość osób stawiających pierwsze kroki w e-biznesie, kontempluje nad korzyściami zaprojektowania dla siebie strony WWW. Witryna internetowa to bardzo często nie mały wydatek. Osoby które dopiero zakładają swoją działalność często nie mają środki na inwestycje, które mogą wpłynąć na bankructwo firmy w zarodku. W obecnych czasach już nie liczy się tylko innowacyjny pomysł na własną działalność, niezbędna jest także dokładna strategia działania i środki na promowanie firmy.

Czytaj więcej >>

2012.09.23

Przeglądając zasoby internetu dotyczące tworzenia stron internetowych, sensu tej czynności i jej opłacalności, można napotkać dwie strony. Dwa obozy prawdy oczywiście są sprzeczne z sobą. Jedni piszą że strona internetowa nie jest potrzebna, a drudzy twierdzą że jest nie zbędna do prowadzenia biznesu, do startu biznesu w dzisiejszych czasach. Tutaj należy zwrócić na stwierdzenie „w dzisiejszych czasach”. Jakie mamy dzisiaj czasy. Mamy czasy szybkiego obiegu informacji. Informacje na różny temat otaczają nas codziennie i nie jesteśmy w stanie przed nimi uciec. Media, internet, reklamy zewnętrzne, inni ludzie. Wszystko to dzieje się wokół nas. Jesteśmy tym bombardowani.

Czytaj więcej >>