2023.07.31

Strona internetowa Trapp Konrad Chabraszewski to doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki, oferując klientom łatwy dostęp do informacji o produktach firmy i jej działalności. Dla potencjalnych klientów, strona ta jest jednoznacznie zrozumiała i zapewnia pełne wsparcie w procesie wyboru idealnych schodów z drewna.

Czytaj więcej >>

2023.07.31

Strona internetowa „Trätrappa från Trappor Konrad” to profesjonalne i atrakcyjne źródło informacji na temat oferty firmy produkującej i montującej drewniane schody. Wyróżnia się estetycznym, czytelnym i łatwym w nawigacji interfejsem użytkownika. Oto moja szczegółowa recenzja:

Czytaj więcej >>

2017.05.27

Prezentujemy nową stronę internetową wykonaną dla aplikacji X-CMS – strony internetowe. Aplikacja działająca online służy do zarządzania zasobami znajdującymi się na witrynie internetowej. Pozwala na dodawanie podstron, zarządzania nimi, tworzenia nawigacji na stronie internetowej. Posiada wbudowany komponent umożliwiający dodawanie stron kontaktowych, z własnym formularzem kontaktowym oraz mapą Google. X-CMS w swoich zasobach ma niezwykle plastyczne moduły umożliwiające na przede wszystkim animacyjne wyświetlanie najróżniejszych form danych. Dzieki systemowi można zbudować wspaniałą stronę firmową, ale i także bardziej rozbudowany portal informacyjny.

Czytaj więcej >>

2016.10.18

Design CartMiesiąc temu skończyliśmy projekt internetowy mający rozdzielić dział e-commerce od tworzenia stron WWW. Jako że obie czynności realizowane są w osobnych studiach, warto było przedstawić ten stan rzeczy i w internecie. Stworzyliśmy więc nowy serwis internetowy o nazwie Design Cart.

Czytaj więcej >>

2016.09.27

Prezentujemy 5 najnowszych modułów wykonanych przez firmę TSI – tworzenie stron www. Prezentowane moduły są proste w użyciu, posiadają również polskie tłumaczenie interfejsu, a co najważniejsze mogą odmienić naszą stronę internetową nie do poznania.

Czytaj więcej >>

2016.09.10

Malarnia proszkowa

Wykonaliśmy nowy serwis internetowy dla firmy Malarnia proszkowa lubuskie. Strona internetowa została oparta na silniku systemu zarządzania treścią Joomla. Główny nacisk został położony na odmienną prezentację graficzną. Tak aby strona wyłaniała się już na poziomie wizualnym z pośród konkurencji. Serwis posiada baner Revolution Slider, skrypt przewijający dowolne media z obsługą osi czasu oraz wielu warstw.

Czytaj więcej >>

2016.09.10

Silesia Finansuje

 

 

Mała strona firmowa również może cieszyć oko klientów. Wystarczy, że zostanie poprawnie stworzona. Prezentowany serwis został wykonany dla firmy zajmującej się doradztwem finansowym. Firma kredyty hipoteczne – Silesia Finansuje, została zaprezentowana w sieci w przyjaznej formie graficznej – stonowanych kolorów bieli oraz odcieni niebieskiego.

Czytaj więcej >>

2016.07.09

ogrodzenia-0

Prezentujemy nowy sklep internetowy, wykonany dla firmy będącej gigantem w branży ogrodzeń. Sklep został oparty na systemie Opencart, a przy produkcji wykorzystano najnowsze technologie. Zacznijmy od samej góry. Nagłówek został wykonany w języku HTML5 , we współpracy z biblioteką jQuery.

Czytaj więcej >>

2014.12.31

Jedną z najnowszych naszych realizacji jest strona internetowa Fireplace Restoration stworzona dla firmy English Chimneypieceweb, która zajmuje się renowacją kominków oraz ich produkcją i sprzedażą. Strona internetowa stworzona dla tej firmy została wsparta systemem zarządzania treścią, który umożliwia prostą edycje treści zawartych na stronie WWW. Oczywiście szata graficzna została dopasowana do działalności firmy, co przełożyło się na wysoce elegancki wygląd.

Czytaj więcej >>

2014.08.03

minimal_pink-baner

W artykule tym prezentuję po raz kolejny szablony Opencart pracowni Design Studio WWW. Wszystkie trzy szablony są w pełni responsywne i przetestowane na urządzeniach mobilnych. Graficznie są bardzo eleganckie i nowoczesne. Poniżej zestaw szablonów.

Czytaj więcej >>