2017.05.27

Prezentujemy nową stronę internetową wykonaną dla aplikacji X-CMS – strony internetowe. Aplikacja działająca online służy do zarządzania zasobami znajdującymi się na witrynie internetowej. Pozwala na dodawanie podstron, zarządzania nimi, tworzenia nawigacji na stronie internetowej. Posiada wbudowany komponent umożliwiający dodawanie stron kontaktowych, z własnym formularzem kontaktowym oraz mapą Google. X-CMS w swoich zasobach ma niezwykle plastyczne moduły umożliwiające na przede wszystkim animacyjne wyświetlanie najróżniejszych form danych. Dzieki systemowi można zbudować wspaniałą stronę firmową, ale i także bardziej rozbudowany portal informacyjny.

Serwis internetowy X-CMS został wykonany w stylu retro. Baner strony został wykonany we wsparciu technologii parallax, dzięki temu elementy zawarte na nim reagują na ruch kursora. Na uwagę zasługuje również dział newsów. Wspiera go moduł X-CMS pozwalający na wyświetlanie wpisów blogowych w bardzo mocno spersonalizowanym formacie. Moduł pozwala na ustawienie trybu wyświetlania zdjęcia, może to być koło lub prostokąt, pozwala ustalić obramowanie obrazu jego kolor, oraz kolor czcionki nagłówka, przycisku jak i samego tekstu skróconego. Mamy możliwość ustalenia liczby wyświetlanych wpisów, możemy je zamknąć także w karuzeli, przewijającej je automatycznie lub za pomocą nawigacji.

Przycisk „Zobacz więcej postów” skieruje nas do działu blogowego, w którym możemy przeczytać nowości ze świata stron internetowych. Lista wpisów jest również przedstawiona w dość ciekawej i oryginalnej formie.

Niżej znajduje się dział „Kursy obsługi CMS”, w którym można zasięgnąć wiedzy dotyczącej poruszania się po systemie oraz jego obsługi. Dział jest wspierany również przez moduł wyświetlania wpisów blogowych, podobnie jak dział aktualności.

Pod kursami znajdziemy zakładkę z realizacjami stron internetowych. Jest to chyba najważniejszy dział z punktu widzenia potencjalnego klienta. To właśnie portfolio prezentuje wiedzę oraz doświadczenie zespołu tworzącego strony internetowe. Dział został wykonany z ogromną dbałością o szczegóły i funkcjonalność. Dział jest wspierany przez moduł pozwalający wyświetlać w karuzeli najnowsze realizacje.

Strona internetowa wykonana jest w formie One Page. Kliknięcie na łącze jakiejkolwiek zakładki z menu, prowadzi do płynnego przewinięcia strony do odpowiedniego działu. Dopiero gdy istnieje potrzeba rozszerzenia informacji, działy z rozszerzoną treścią posiadają łącza do odpowiednich rozwinięć. Serwis warto obejrzeć na żywo.

Komentarze są zamknięte.