2016.09.27

Prezentujemy 5 najnowszych modułów wykonanych przez firmę TSI – tworzenie stron www. Prezentowane moduły są proste w użyciu, posiadają również polskie tłumaczenie interfejsu, a co najważniejsze mogą odmienić naszą stronę internetową nie do poznania.

Pierwszy z modułów to TSI – Map, który pozwala na zamieszczanie na stronie internetowej mapek Google. Co ciekawe moduł pozwala na import stylów z serwisu Snazzymaps.  Na tej też stronie znajduje się generator stylów dzięki któremu możemy utworzyć mapę, której kolorystyka będzie spójna z naszą stroną WWW. Wygenerowany kod wklejamy w odpowiednie pole w module i zapisujemy. Interfejs pozwala również na wybranie własnego markera, do oznaczenia miejsca na mapie.

Download

 

Następny moduł to TSI Animate Chart, który umożliwia tworzenie animacyjnych diagramów, prezentujących dane procentowe. Możliwości konfiguracyjne modułu są spore. Mamy możliwość formatowania tekstu, wielkość, kolor, pogrubienie. Moduł udostępnia opcje dodania sufiksów, prefiksów oraz etykiety dla danej wartości. Ważnym elementem w całości jest możliwość dopasowania ścieżki wykresu, może być przerywana, ciągła, a sam diagram może mieć kształt okręgu, półokręgu lub dwóch trzecich okręgu.

Download

 

Bardzo ciekawym modułem jest również TSI Team Carousel. Jest wyjątkowy choćby z tego powodu, że w repozytorium Joomla! podobnego nie ma. Moduł pozwala na utworzenie karuzeli przewijającej zespół pracowników. Pozwala na osadzenie danych kontaktowych danej osoby, umieszczenie zdjęcia oraz imienia i nazwiska. Całość jest responsywna i przewijana za pomocą odpowiedniej nawigacji. Moduł pozwala na dodawanie nieograniczonej ilości pozycji. Jest jednak płatny.

Download

 

 

TSI udostępniło również drugi moduł prezentujący wartości liczbowe, tym razem nieprocentowe. Modułem pozwalającym na animacyjną prezentację wartości liczbowych jest TSI Animated Number. Moduł pozwala na zadeklarowanie pewnej wartości liczbowej. Następnie na stronie WWW prezentuje ją animując od zera do danej wartości. Moduł pozwala również na prezentację etykiety dla wartości liczbowej, sufiksu oraz prefiksu. Formatowanie tekstu i w tym przypadku jest możliwe. Interfejs daje możliwość formatowania obramowania liczby, mamy wpływ na kolor oraz grubość jego.

Download

 

 

Ostatnim z prezentowanych modułów jest TSI Featured Box. Moduł pozwala na tworzenie ciekawych bloków, stosowanych najczęściej na strona startowych serwisów internetowych. Pozwala na dodanie obrazu, tytułu, opisu oraz przycisku więcej. Całość naturalnie podlega formatowaniu, do tytułu możemy dodać obramowanie dolne oraz górne. Zdjęcie wyświetlić w kwadracie lub w kole.

Download

Komentarze są zamknięte.