2016.09.10

Malarnia proszkowa

Wykonaliśmy nowy serwis internetowy dla firmy Malarnia proszkowa lubuskie. Strona internetowa została oparta na silniku systemu zarządzania treścią Joomla. Główny nacisk został położony na odmienną prezentację graficzną. Tak aby strona wyłaniała się już na poziomie wizualnym z pośród konkurencji. Serwis posiada baner Revolution Slider, skrypt przewijający dowolne media z obsługą osi czasu oraz wielu warstw.

Na serwisie zostały również użyte nasz modułu dla Joomla! i tak na stronie startowej możemy zobaczyć jak prezentuje się moduł TSI Animated Number, TSI Featured Box oraz TSI Map. Moduły świetnie integrują się z istniejącą szatą graficzną tworząc jedną spójną całość. Oprócz naszych firmowych skryptów na stronie zainstalowaliśmy komponent Page Builder do zaawansowanej edycji podstron serwisu. Komponent ten pozwala układać za pomocą metody przeciągnij i upuść najróżniejsze elementy w obrębie jednej podstrony to z kolei pozwala na tworzenie zaawansowanych układów.

Aby uatrakcyjnić serwis stworzyliśmy wiele elementów podkreślających interaktywność. Tymi elementami są na przykład tła filmowe, które z odrobiną przezroczystości tworzą niesamowite podkłady pod treść. Ukośne elementy serwisu nadają oryginalności stronie WWW.

Serwis ma jeszcze na pewno kilka niespodzianek, zachęcam więc do odwiedzin i samodzielnego odszukania ich 😉

Komentarze są zamknięte.