2016.10.18

Design CartMiesiąc temu skończyliśmy projekt internetowy mający rozdzielić dział e-commerce od tworzenia stron WWW. Jako że obie czynności realizowane są w osobnych studiach, warto było przedstawić ten stan rzeczy i w internecie. Stworzyliśmy więc nowy serwis internetowy o nazwie Design Cart. Serwis ma prezentować pełną i wyczerpującą ofertę tworzenia sklepu internetowego z dokładnym opisem i wyjaśnieniami, każdego zagadnienia pochodzącego ze świata e-commerce. Tylko jednolity serwis tematycznie pozwoli na to. Dodatkowo wiadomości publikowane z tematyki sklepów internetowych będą teraz publikowane tylko na Design Cart. To tyle o zawartości serwisu, czas aspekty pasujące do tematu tego serwisu.

Design Cart oparliśmy na systemie zarządzania Joomla!. Uważamy że tylko ten system daje nieograniczone możliwości rozbudowy serwisu w dowolną stronę. Design strony jest wykonany w ciemniejszych barwach, mianowicie w odcieniach grafitu oraz zieleni. Jedynie treść główną położyliśmy na białym tle, dla zachowania maksymalnej czytelności.

Na stronie internetowej zamieściliśmy świetny slider znany nie jednemu webmasterowi – Revolution SLider. Nagłówek jest automatycznie skalowany, tak aby przy zjechaniu w dół strony był dalej widoczny, w raz z całą nawigacją, ale równocześnie zajmował mniej miejsca. Na stronie zamieściliśmy również dodatkowe moduły od TSI, o których już pisałem na tym blogu tutaj. Na stronie tworzenie sklepu internetowego czy tworzenie katalogu produktów zainstalowaliśmy używanego chyba już w każdej Joomla! przez nas moduł Featured Box, który pozwala na wyświetlenie treści w ciekawie wizualnie bloku. W stopce jest zamieszczony moduł TSI Map, który w naprawdę imponujący sposób może odmienić każdą mapkę kontaktową.

Komentarze są zamknięte.