2014.06.17

wellylasser-1

Prezentuję stronę internetową wykonaną dla firmy kosmetycznej Wellyss Laser. Założeniami strony miała być oryginalność. Strona WWW miała się wyróżniać na tle pozostałych konkurentów, miała być czytelna, ale za razem zaskakiwać.

Strona jest wspierana przez bibliotekę JQuery oraz Parallax. Nagłówek strony reaguje na przewijanie strony, zmniejszając się gdy użytkownik przechodzi do niżej położonych treści. Pod nagłówkiem został umieszczony slider z dopracowanymi, wyjątkowymi grafikami, które promują najciekawsze urządzenia. Na stronie zamieściliśmy banery, korzystające z technologii parallax, które posiadają elementy poruszające się w różnym tempie w stosunku do paka przewijania.

Strona internetowa jest wykonana metodą responsywną. Oznacza to, że automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości monitorów i ekranów urządzeń mobilnych. Dzięki temu każdy, niezależnie z jakiego urządzenia korzysta ma dostęp do informacji zawartych na stronie WWW.

Głównym celem witryny jest prezentacja produktów. Stworzyliśmy katalog produktów, dopasowany stylem do całości grafiki. Witryna jest również oparta na systemie zarządzania treścią co pozwala na prostą i szybką aktualizację treści, dodawanie nowych oraz zarządzanie już istniejącymi.

Komentarze są zamknięte.