2016.09.10

Silesia Finansuje

 

 

Mała strona firmowa również może cieszyć oko klientów. Wystarczy, że zostanie poprawnie stworzona. Prezentowany serwis został wykonany dla firmy zajmującej się doradztwem finansowym. Firma kredyty hipoteczne – Silesia Finansuje, została zaprezentowana w sieci w przyjaznej formie graficznej – stonowanych kolorów bieli oraz odcieni niebieskiego. Całość jest uatrakcyjniona szeregiem animacji wejścia. Serwis jest w pełni responsywnym tworem i świetnie wygląda na urządzeniach mobilnych, nieco zmieniając swoją formę tak by użytkownikom mobilnym dobrze się ją przeglądało.

Na specjalną uwagę zasługuje formularz, w którym to każdy zainteresowany może pozostawić swoje dane. Został on dopasowany do dwóch grup klientów, konkretnie dla firm oraz osób prywatnych. Wybierając odpowiednią grupę mamy możliwość wyboru rodzaju produktu finansowego. Wybór produktu odsłania z kolei kolejną część formularza w której możemy pozostawić swoje dane oraz kwotę która nas interesuje.

Silesia Finansuje to jednak nie tylko prosty Landing Page stworzony do celów zarobkowych na stronie mamy dostęp do ciekawych informacji dotyczących wielkiego świata biznesu. Z informacjami możemy zapoznać się na blogu finansowym prowadzonym przez administratorów serwisu.

Jak widać Landing Page nie musi być nudny i przesycony kolorowymi literkami.

Komentarze są zamknięte.